Aliva Residance (Edirne)

Edirne Merkezde Sultan 1. Murat Hastanesi karşısında yapımı tamamlanan projemizde Eczane, Medikal, Optik, Market, Restaurant, Cafe, Lokanta, Çiçekçi, Banka yapımına uygun dükkanlar ile Ofis katları ve Home Ofis konutlarından oluşmaktadır.
Aliva Residance (Edirne)

ALİVA RESİDENCE İNŞAATI TAMAMLANDI

 

ALİVA RESİDENCE PROJE TANITIMI;

 ALİVA RESİDENCE PROJEMİZ,

 

EDİRNE SULTAN 1.MURAT HASTANESİ ACİL GİRİŞİ KARŞISI

BÖLGENİN TEK TİCARET İMARLI ARSASINDA

 

 

 

ECZANE-MEDİKAL-OPTİK VS. EMSALİ OLMAYAN DÜKKANLAR ve OFİS, HOME OFİS KONUTLARI BULUNMAKTADIR.

 

 

Edirne Merkezde kendi arsamız üzerinde Edirne Sultan 1. Murat Hastanesi karşısında geliştirilen Aliva Residence projemizde Eczane, Medikal, Optik, Market, Restaurant, Cafe, Lokanta, Çiçekçi, Banka yapımına uygun asma katlı ve asma katsız dükkanlar ile  Tıp Merkezi,Ofis katları  ve Home Ofis konutlarından oluşmuştur.

 

Konutlar  64 m2 ile 143 m2 brüt alanlı 1+1,2+1 daire tiplerinde olup  güvenlikli site girişi, bahçe, kamelya, çocuk oyun parkı, otopark ve sosyal tesisler yer alacaktır.

 

Dükkanlar 80-90-105 m2 net alanlı olup 3 adet dükkan, 6 adet asma katlı dükkanlar olmak üzere tolam 9 adet dükkan bulunmaktadır.Dükkanlar yüksek tavanlı olup; Edirne Sultan 1. Murat Hastanesinin karşısında Eczane, Medikal, Optik, Restaurant,Cafe, Çiçekçi vs. kullanımına uygundur.

 

Aliva Residenceda ayrıca muhtelif büyüklüklerde ofisler bulunmaktadır.

 

1.sınıf kalite ve lükste yapılacak Aliva Residence kısa bir sürede yapılarak kullanıma sunulacaktır.Edirne'nin en güzel bölgesinde yapılacak olan projemiz önemli bir yaşam alanı ve yatırım imkanı sunmaktadır.

 

Aliva Residence hakkında daha detaylı bilgi için;

 

mail: info@yilmazgrupinsaat.com.tr

TEL: 0212 656 22 37

 

 

ALİVA RESİDENCE BÖLGENİN EN GÜZEL YERİNDE SULTAN 1.MURAT HASTANESİ KARŞISI, ÜNİVERSİTE VE BAĞLANTI YOLLARINA YAKIN  İYİ BİR LOKASYONA SAHİPTİR.

 

ALİVA RESİDENCE İNŞAATININ İSKAN EVRAKI ALINARAK KALMÜLKİYETİ TESİS EDİLMİŞTİR.

ALİVA RESİDENCE'DE YAŞAM BAŞLAMIŞTIR.

 

Yılmaz Grup İnşaat

Yapı sektörünün lider kuruluşlarından Yı...

e-Bülten